Online /

Projekty graficzne stron internetowych oraz innych reklam online

projektowanie graficzna stron www oraz internetowych materiałów reklamowych

Obecnie liczba stron internetowych sięga setek milionów, a każdego dnia pojawiają się kolejne. Dzisiaj posiadanie strony jest wręcz koniecznością w funkcjonowaniu firmy. Co zatem zrobić by wyróżnić się z tłumu?

Przede wszystkim należy zadbać by nasza strona byłą przyjazna dla użytkownika. Nie tylko funkcjonalna, ale też ładna i nie należy tutaj rezygnować z żadnej z tych kwestii. Tak samo jak łatwe poruszanie się po stronie, ważne jest by strona była spójna wizualnie.

No dobrze, masz już stronę i nie chcesz znowu wydawać pieniędzy na nową stronę. W dodatku jest tam wszystko, co chcesz przekazać swoim klientom tylko nie jest ona tak ładna jak byś tego oczekiwał. Czy da się coś zrobić z Twoją stroną by ją unowocześnić, poprawić ją wizualnie? Jak najbardziej. Często usystematyzowanie wizualne strony daje bardzo dobre efekty. Wystarczy dopracować stronę pod kątem kolorystyki i stworzyć bannery oraz inne elementy graficzne strony (np. ikonki) tak by całość była spójna. Każdy element powinien współgrać z pozostałymi, gdyż w przeciwnym razie całość jest nieprzyjemna w odbiorze. Pozbawiony harmonii i spójności projekt może wydawać się stworzony na siłę, przypadkowy a przez to trudny w odbiorze i obsłudze.

Zdecydowałeś się jednak na stworzenie strony od początku. Co zatem mogę Ci zaoferować?

Mogę zaprojektować dla Ciebie całą stronę z wszystkimi zakładkami/podstronami i ich funkcjonalnościami tak, by stanowiła spójną całość i była przy tym funkcjonalna. Z taką gotową stroną będziesz mógł się udać do programisty. Dlaczego takie rozwiązanie jest korzystne? Ponieważ często bardzo dobry programista niekoniecznie ma umiejętności w doborze grafiki i stworzeniu szaty wizualnej strony. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz stronę. która będzie Ci służyć przez dłuższy czas.

Czy mogę Ci pomóc jeśli postanowiłeś spróbować własnych sił w stworzeniu swojej strony? Kupiłeś szablon lub korzystasz z kreatora stron? Tak, również w tym przypadku mogę zaoferować swoją pomoc w stworzeniu przyjemnej wizualnie strony internetowej. Na podstawie twojego szablonu przygotuje Ci wszystkie potrzebne elementy graficzne tak, by pasowały do twojej branży i by całość nabrała indywidualnego charakteru.

Oprócz projektów graficznych stron, mogę Ci również zaoferować pomoc graficzną w różnych innych formach reklamy internetowej. Przygotowuję między innymi projekty dostosowane do social media i reklam Google.

Przykładowe projekty które mogę dla Ciebie wykonać:

  • Projekty graficzne stron internetowych
  • Projekty graficzne do szablonów stron www oraz kreatorów stron
  • Internetowe bannery reklamowe
  • Grafika do reklam internetowych
  • Grafika do AdWords oraz innych formatów reklamowych Google
  • Bannery na serwisy społecznościowe (faceebook, instagram, itp.)
  • Mailingi
  • Foldery interaktywne
  • Oraz wiele innych

Jeśli chcesz wiedzieć więcej lub chciałbyś podjąć współpracę w zakresie zaprojektowania grafiki na stronę internetową lub innych reklam internetowych. Skontaktuj się ze mną.

Wybrane projekty

grafika reklamy internetiwej

bannery internetowe

Projekt reklamy internetowej dla firmy szkoleniowej

strona internetowa

grafika strony littleforest.pl

Projekt graficzny strony internetowej dla księgarni internetowej littleforest.pl

grafika strony bhp

layout strony bhp-ciolka.com.pl

Projekt graficzny strony internetowej dla firmy zajmującej sie szkoleniami bhp-ciolka.com.pl

Layout strony internetowej

Layout strony AxCon.info

Projekt graficzny strony internetowej na konferencję AxCon.info

Ikonka aplikacji

Ikonka aplikacji

Projekt ikonki do gry dla dzieci dla Galante Games

Folder interaktywny

Folder interaktywny

Projekt sprawozdania w formie interaktywnego folderu dla Polskich Inwestycji Rozwojowych SA

Projekt mailingu

Projekt mailingu

Projekt szablonu mailingu do programu MailChimp dla firmy D&D

Cover na FB

Cover na FB

Cover dla fanpage NeoReh

Zobacz więcej moich projektów do internetu i nie tylko